Ogłoszenie

Domyślny styl forum to: Invision-board

#1 2008-11-04 18:39:48

Tomek

Helper

Zarejestrowany: 2008-11-04
Posty: 1
Punktów :   

Wybieramy Moderatorów

W związku z tym, że zostałem administratorem, chciałbym zrobić na tym forum porządek.
Oczywiście obawiajcie się jedynie zmian pozytywnych.
Nie chcę wyrzucać użytkowników, a jedynie zwiększyć zainteresowanie tym forum.
Jestem profesjonalistą, i pomocnikiem stąd tytuł "Helper" (pomocnik)

Szukamy moderatorów forum, jestem zwolennikiem takich rozwiązań, ponieważ nie jestem w stanie z Regidą sam prowadzić forum.
Szukamy osób, z pomysłami, i najlepiej gdyby nie robiły błędów ortograficznych, bo to bardzo utrudnia pracę, i zrozumienie.

Kandydat, powinien wykazywać, się bystrością, i dawać przykład.
Pilnować porządku, i sprawdzać, czy użytkownik nie ma problemów z rejestracją, czy logowaniem.
Moderator ma też szereg niezbędnych uprawnień:

- wygenerowany własny numer GG, aby załatwiać na nim sprawy "służbowe"
- tytuł "Moderator"
- dostęp tematów
- możliwość usuwania użytkowników
- -"- rejestrowania użytkowników
Jeśli o czymś zapomniałem, dopiszę.

Zapraszam chętnych do kandydowania.
Będzie, to wyglądało tak:

Ja jako administrator, i pomysłodawca, będę edytował wasze posty, i pisał "AKCEPTUJEMY", lub "KANDYDATURA ODRZUCONA", oczywiście w tym temacie piszemy swoje zgłoszenia.
Będę starał się oceniać sprawiedliwie.

Dziękuje.

Offline

 

#2 2008-11-06 17:12:30

Sajmon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wybieramy Moderatorów

Ja zgłaszam swoją kandydaturę, wiem że może jest wiele innych "lepszych", ale zawsze można spróbować.
DOBRZE piszę, poprawnie, wystarczająco aby inni zrozumieli, jestem fanem gier, dlatego dużo przesiaduję przed komputerem, i mógłbym zaglądać na forum.
pozdro.


KANDYDATURA ODRZUCONA

Sajmon, po pierwsze nie chodzi nam, o tymczasowych moderatorów, którzy mogliby "czasem" zaglądać, potrzeba nam ludzi z pomysłami, i czasem przede wszystkim.
A po drugie przeszkadza mi, to że piszesz gwarą młodzieżową, a chciałbym abyś wyrażał, się bardziej poważniej.
Aby, nie było wątpliwości chodzi mi o "pozdro", gdyby nie parę błędów, w twoim wpisie (które były uwzględnione w regulaminie, wybierania moderatorów), to Twoja kandydatura pozostała by w rękach REGIDY.
Spróbuj następnym razem.

Ostatnio edytowany przez Tomek (2008-11-06 17:16:48)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lihm.pun.pl www.fbgaming.pun.pl www.pokemon-fusion.pun.pl www.mirzec2e.pun.pl www.ordalicium.pun.pl